Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Počeo je upis na Hogvorts! Školska godina će trajati od 3. do 23. januara.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101Pohvale - Page 5 Empty Re: Pohvale Pet Jan 20, 2012 1:50 pm

Hejli Lavgud

Hejli Lavgud
Sve je super! Very Happy XD

102Pohvale - Page 5 Empty Re: Pohvale Sub Jan 21, 2012 10:57 am

Alis Lestrejndz

Alis Lestrejndz
Prva godina
Belatriks Ridl ::Pa ovako ,prvi dojam kad sam došla ovdje je bio da je ultra zanimljiv, kada sam se malo uhodala u ovo sve i provela neko vrijeme na čatu rekla sam 'u jebote ovdje niko nije normalan O.o', a onda nakon nekog vremena mi se stvarno svidio i ovdje je stvarno sve savršeno ^^ I drago mi je da sam čula za ovaj 4um i da sam tu ^__^ Very Happy


tocno isto *.*
dala sam bila prvi dojam evo i drugi . Ovdje sam vec godinu dana i svima preporucujem ovaj forum. Ljudi su preludi,predobri i najbolji a forum jos bolji.

103Pohvale - Page 5 Empty Re: Pohvale Sub Jan 21, 2012 3:12 pm

Fler Haflpaf


Belatriks Ridl ::Pa ovako ,prvi dojam kad sam došla ovdje je bio da je ultra zanimljiv, kada sam se malo uhodala u ovo sve i provela neko vrijeme na čatu rekla sam 'u jebote ovdje niko nije normalan O.o'

haha bas sam to pomisla.

A forum mi se stvarno svidja tu sam tek mjesec dana ,a stekla sam stvarno pozitivno misljenje o nekim osobama Very Happy .

104Pohvale - Page 5 Empty Re: Pohvale Sub Jan 21, 2012 6:52 pm

Anabel Digori

Anabel Digori
Sibil Trilejni T. ::
Belatriks Ridl ::Pa ovako ,prvi dojam kad sam došla ovdje je bio da je ultra zanimljiv, kada sam se malo uhodala u ovo sve i provela neko vrijeme na čatu rekla sam 'u jebote ovdje niko nije normalan O.o', a onda nakon nekog vremena mi se stvarno svidio i ovdje je stvarno sve savršeno ^^ I drago mi je da sam čula za ovaj 4um i da sam tu ^__^ Very Happy


tocno isto *.*
dala sam bila prvi dojam evo i drugi . Ovdje sam vec godinu dana i svima preporucujem ovaj forum. Ljudi su preludi,predobri i najbolji a forum jos bolji.

Imamo isto mišljenje, samo što sam oko pola godine manje od tebe na forumu. xD

105Pohvale - Page 5 Empty Re: Pohvale Sub Jan 28, 2012 5:23 pm

Tedi Lupin

Tedi Lupin
Predivno, hvala sto nam verujete Very Happy

106Pohvale - Page 5 Empty Re: Pohvale Pon Feb 27, 2012 2:05 pm

Belatriks Blek

Belatriks Blek
Svaka čast za ovu obavijest o Meryl haha Very Happy

107Pohvale - Page 5 Empty Re: Pohvale Uto Feb 28, 2012 8:03 pm

Tiks MekLagen

Tiks MekLagen
Predobar forum! xD

http://www.hogwartstk.com/

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions