Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Počeo je upis na Hogvorts! Školska godina će trajati od 3. do 23. januara.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Sub Dec 11, 2010 9:07 pm

Nikolas MekGonagl

Nikolas MekGonagl
Za vreme raspusta vi mozete i imate pravo da posecujete Dijagon aleju a pametnije ti je da smislis kakve stvari da otvorimo u Dijagon aleji koje bi sluzile za ''srecne trenutke sastanka''... kontam sta hoces a nadm se da i ti kontas mene Wink

https://svetmagije.forumotion.com

52Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Sub Dec 11, 2010 9:08 pm

Emira Poter

Emira Poter
Kontam. Okej, skontat ću nešto pa ću javitˇˇ

53Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Ned Dec 12, 2010 9:29 am

Meri Poter

Meri Poter
Slazem se sa Emirom da bude jedan PDF London..A onda da tu budu stanovi i da mogu da se iznajme..To bi bilo lepo Very Happy Npr da ne provodimo dane samo po Godrikovoj..To je dosadno pomalo.PDF London i u njemu stanovi za iznajmljivanje.U opisu stana napises gde se nalaz,cena itd..Tako nesto..Bilo bi lepo..Smile

54Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Sub Jan 01, 2011 6:01 pm

Svetlana Snejp

Svetlana Snejp
Kako bi bilo da se otvori probuseni kotao? A ne samo da se smaramo u Hogsmidu ili da tandrljamo u Godrikovoj.

55Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Pon Maj 02, 2011 2:12 pm

Elena Snejp

Elena Snejp
Ja imam predlog da se otvori jedna tema u koju cemo moci predstaviti nase likove. Kako izgledaju, ko im je porodica, njihov karaker, da nam opisu stvari koje su poneli sa sobom, ljubimce...

56Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Pon Maj 02, 2011 2:33 pm

Rous Vesli

Rous Vesli
Meni se sviđa Elenin predlog, samo mislim da bi to možda bolje bilo kao opcije na profilu... Možda u Čarobnjačkoj strani...

57Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Pon Maj 02, 2011 2:38 pm

Elena Snejp

Elena Snejp
Pa moze da budi i u carobnjackoj strani, ali i da se predstavimo svi u jednoj temu po nekom kodu.

Npr.

Spojler:

58Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Pet Sep 09, 2011 5:18 pm

Tamara Poter

Tamara Poter
Evo da i ja ovo komentarisem poslije 3 ipo mjeseca haha
Ugl, mislim da je ovaj prijedlog bas dobar. Ako se sada forum bude 'obnavljao', moglo bi se ovo napraviti. Ili da se napravi neka anketa ko je za a ko je protiv. Jer znam da je nekima smor to pisati a neki vole [kao npr ja :') ]
Znam da je glupo komentarisati poslije toliko vremena, ali eto. xD

59Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Pet Sep 09, 2011 5:31 pm

Tedi Lupin

Tedi Lupin
Evo vec sad obecavam da cemo to uvesti cim krenemo sa reformom sto zavisi od Rous.... Dakle predlog prihvacen

60Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Sub Sep 10, 2011 10:41 pm

Tanja MekGonagl Lupin

Tanja MekGonagl Lupin
Meni je ta tema hm tupava xD msm to proslost likova-bla bla. Vec smo dugo na forumu da bi pih sada pisali o svojim likovima (ako sam dobro razumela) Very Happy kako god Very Happy

61Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Ned Sep 11, 2011 11:44 am

Rous Vesli

Rous Vesli
Slažem se sa Tanjom i ako to bude eventualno bude rađeno, može da bude još podataka u sastavu čarobnjačke strane.

62Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Ned Sep 18, 2011 1:36 pm

Tamara Poter

Tamara Poter
Sta ce sada biti, ocemo imati jos opcija pod carobnjackom stranom ili?

E, imam ja jedan prijedlog sto se tice onog skolskog dijela na forumu xD. Razmisljala sam da na primjer profesori, ako hoce, naprave neku vrstu dodatnih nastava uz svoj predmet. Prije svega, ciljam na sebe. Razmisljala sam da napravim npr, uz preobrazavanje jos neki kurs, koji bi bio vezan za predmet, ali ne bi imao veze sa predavanjima. Tacnije, kontala sam da se kurs odnosi na to kako postati animagus. Ucenici, lupam, 5.,6. i 7. godine bi se mogli prijaviti na kurs i on bi se sastojao od 2 dijela kao i obicna nastava. Teorijski [gdje bi se ucila teorija o animagusima] i prakticni [gdje bi oni pokusali postati animagus]. Napravila bi i neki, nazovimo test da vidim koja zivotinja bi mogli biti i slicno. Isto tako bi i drugi profesori mogli uraditi nesto slicno ako hoce, ali vecina nema vremena i volje pa vjerovatno i nece to uraditi Razz.
Sad, treba mi da vidim sta drugi misle o tome i pristanak direktorke da to uradim kad pocne nastava Razz

63Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Ned Sep 18, 2011 1:55 pm

Tedi Lupin

Tedi Lupin
Dobila si dozvolu Ministra Magije za kurs preobrazavanja

64Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Ned Sep 18, 2011 5:00 pm

Rous Vesli

Rous Vesli
Da, biće još opcija u čaricnjačkoj strani, ali polako, kad dođe red na to.

Što se tih dodatnih časova tiče, sviđa mi se ideja, mogu da ih drže profesori koji žele.

65Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Čet Feb 09, 2012 10:49 am

Ludooki Cudljivko

Ludooki Cudljivko
A da uvedete Potterove čuvare (radio na forumu, gore da ima jedno lepo dugmence pored Portala) Very Happy

http://www.hogwartstk.com/forum

66Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Čet Feb 09, 2012 11:32 am

Nikolas MekGonagl

Nikolas MekGonagl
Obrazloži predlog malo xD

https://svetmagije.forumotion.com

67Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Čet Feb 09, 2012 12:08 pm

Ludooki Cudljivko

Ludooki Cudljivko
Pored portala da stavimo dugme neke radio stanice cista malo muzike da unesemo Very Happy Da npr svaki put nekoga kad udje na forum doceka neka pesma koja je trenutno na radiju xD

http://www.hogwartstk.com/forum

68Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Čet Feb 09, 2012 12:11 pm

Nikolas MekGonagl

Nikolas MekGonagl
To većini (pa i meni) uspori učitavanje stranice, znam na šta misliš, ali ono oće da zabotuje xD

https://svetmagije.forumotion.com

69Predlozi - Page 3 Empty Re: Predlozi Čet Feb 09, 2012 12:15 pm

Ludooki Cudljivko

Ludooki Cudljivko
Nema veze, to je samo predlog Wink

http://www.hogwartstk.com/forum

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions